my

Jesteśmy w stanie językiem filmu opisać rzeczywistość. Powierzone nam zadania realizujemy kompleksowo. Produkcja filmowa to nasza największa pasja dlatego chcemy pokazać możliwości jakie daje współczesna technika przy realizacji reklam, filmów promocyjnych, reportaży czy imprez okolicznościowych. Każdy projekt to dla nas wyzwanie artystyczne i techniczne. Nie boimy się ryzykować! Gwarantujemy doskonałą jakość popartą doświadczeniem naszej ekipy.

 

 

 

edyta

Edyta Lipniowiecka-Montażystka, dziennikarka i prezenterka. Już na drugim roku studiów zaczęła urzeczywistniać swoją pasję. Rozpoczęła współpracę z lokalną telewizją,trwającą do dziś. Przez ten czas zrealizowała setki newsów i wiele programów autorskich. Magister dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Swoje doświadczenie zawodowe postanowiła wykorzystać we własnej firmie FRESH MOVIE STUDIO, którą od kilku lat prowadzi wspólnie z przyjaciółmi.

 

lukasz

Łukasz Poździk- Operator kamery, fotograf, montażysta, muzyk, jednym słowem człowiek renesansu. Z wykształcenia animator i menedżer kultury o specjalizacji film i fotografia. Doświadczenie zdobywał przy wielu profesjonalnych produkcjach. Od wielu lat operator w lokalnej stacji telewizyjnej.

 

 

monika

Monika Szczerba-Pracuje na słowie – z zamiłowania i wykształcenia. Absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa UMCS w Lublinie. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży reklamowo-medialnej, głównie telewizyjnej. Swoją przygodę z lokalną telewizją rozpoczęła w 2006 roku, która trwa do chwili obecnej. Od kilku lat współpracuje z FM Studio. W wolnych chwilach zajmuje się montażem filmowym.

Comments are closed.

Copyright ©2013 Fresh Movie Studio.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress